Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΑΠΟ ΧΑΡΤΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΩΝ ΑμεΑ ΤΟΥ Κ.Κ.Π.Π.Η. ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2024 (Δ/ΞΗ 04/2023)
Referenznummer der Bekanntmachung: Α.Α. ΕΣΗΔΗΣ 193432
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33771000 Papiersanitärartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 201 705.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33771000 Papiersanitärartikel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Προμήθεια Προϊόντων Υγιεινής από Χαρτί, ήτοι Πάνα ακράτειας ενηλίκων, πάνα βρακάκι ενηλίκων, υποσέντονα διαφόρων μεγεθών και προστήθια φαγητού μίας χρήσης για τις ανάγκες των Παραρτημάτων ΑμεΑ του Κ.Κ.Π.Π.Η. ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2024 (Δ/ΞΗ 04/2023)