Dienstleistungen - 314140-2023
Polen-Stettin: Sektorale Forstplanung
2023/S 101-314140
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla nadleśnictw: Karwin, Międzychód, Ośno Lubuskie, Rzepin, Lubniewice i Sulęcin (...)
Referenznummer der Bekanntmachung: EZ.270.2.1.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
77231900 Sektorale Forstplanung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi obejmujące wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla nadleśnictw: Karwin, Międzychód, Ośno Lubuskie, Rzepin, Lubniewice i Sulęcin według stanu na dzień 1 stycznia 2025 r oraz usługi obejmujące wykonanie opracowania siedliskowego i opracowania fitosocjologicznego dla Nadleśnictwa Gryfino
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla Nadleśnictwa Karwin
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
71351500 Bodenuntersuchungen
77231400 Forstinventur
90711400 Dienstleistungen im Zusammenhang mit der Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi obejmujące wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla nadleśnictwa.
Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zamówienia, o których mowa w pkt 3.6. SWZ będą polegały na powtórzeniu usług zgodnych z usługami stanowiącymi przedmiot niniejszego zamówienia oraz usług podobnych do nich w aspekcie technologicznym ich wykonawstwa. Zakresem rzeczowym usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w pkt 3.6. SWZ objęte będą prace obejmujące czynności wskazane rodzajowo w harmonogramie postępu zawartym w pkt 3.3.SWZ. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w pkt 3.6.SWZ nie przekroczy wartości 50 % wartości niniejszego zamówienia. Szczegółowy opis zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia z załącznikami
Wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla Nadleśnictwa Międzychód
Los-Nr.: 2
Wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla Nadleśnictwa Ośno Lubuskie
Los-Nr.: 3
Wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla Nadleśnictwa Rzepin
Los-Nr.: 4
Wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla Nadleśnictwa Lubniewice
Los-Nr.: 5
Wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko dla Nadleśnictwa Sulęcin
Los-Nr.: 6
Wykonanie opracowania siedliskowego i opracowania fitosocjologicznego dla Nadleśnictwa Gryfino
Los-Nr.: 7
Przedmiotem zamówienia są usługi obejmujące wykonanie opracowania siedliskowego i opracowania fitosocjologicznego.