Dienstleistungen - 314234-2023
Tschechien-Prag: Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
2023/S 101-314234
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Profylaktické prohlídky a opravy UPS Centiel II
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky je ověření provozní způsobilosti elektrického zařízení zahrnující profylaxi, inspekci a diagnostiku, a dále provádění oprav a ověření správné provozuschopnosti po opravě staničních zdrojů nepřetržitého napájení (UPS) v elektrických stanicích a reléových místnostech metra, centrálním dispečinku a v dalších prostorách zadavatele.
Bližší informace o předmětu plnění veřejné zakázky jsou obsaženy v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 10 200 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
45311000 Installation von Elektroanlagen
45315100 Elektrotechnikinstallation
31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: