Lieferungen - 314498-2023
Polen-Warschau: Chemische Sonderpräparate
2023/S 101-314498
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa preparatów antyodorowych z podziałem na zadania
Referenznummer der Bekanntmachung: 00359/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
24950000 Chemische Sonderpräparate
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Zadanie 1 Dostawa preparatu antyodorowego w postaci koncentratu do przygotowania wodnego roztworu roboczego
Zadanie 2 Dostawa preparatu antyodorowego stosowanego w urządzeniach wytwarzających tzw. suc hą „mgłę antyodorową” w dodatnich temperaturach otoczenia
Zadanie 3 Dostawa preparatu antyodorowego stosowanego w urządzeniach wytwarzających tzw. „suchą mgłę antyodorową” w ujemnych temperaturach otoczenia (niezamarzający do temperatury -30oC)
Zadanie 4 Dostawa preparatu do neutralizacji uciążliwych zapachów z odpadów tzw. „skratek” powstających po mechanicznym oczyszczaniu ścieków na kratach
Zadanie 5 Dostawa żelu neutralizującego odory stosowanego w przewodach systemu wentylacyjnego przepompowni ścieków
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zadanie 2 Dostawa preparatu antyodorowego stosowanego w urządzeniach wytwarzających tzw. suchą „mgłę antyodorową” w dodatnich temperaturach otoczenia
Los-Nr.: 2
Los-Nr.: 3
Los-Nr.: 4
Los-Nr.: 5