Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Saneren zieke iepen in Hollands Kroon 2023-2026
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77211500 Baumpflege
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Verwijderen van de gemeentelijke zieke iepen in de gemeente voor 1 jaar met drie (3) opties tot verlengen met ieder één (1) jaar. De omvang is circa 1000 bomen per jaar waarvan veel in de kleine maat.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77211400 Fällen von Bäumen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: