Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на защитни обувки половинки
Referenznummer der Bekanntmachung: 23029
II.1.2)CPV-Code Hauptteil18831000 Fußbekleidung mit Zehenschutz aus Metall
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Доставка на защитни обувки половинки разделена на три обособени позиции:
I-ва обособена позиция – Защитни обувки половинки категория S3;
IІ-та обособена позиция – Дамски защитни обувки половинки категория S3;
IІІ-та обособена позиция – Сандали професионални категория S1;
Показателите на доставените работни обувки да отговарят на техническите и експлоатационни характеристики съгласно Приложения от 1,2 и 3.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Защитни обувки половинки категория S3
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)18831000 Fußbekleidung mit Zehenschutz aus Metall
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Защитни обувки половинки категория S3 съгласно Приложения №1 и Приложения №2.
ДАМСКИ защитни обувки половинки категория S3
Los-Nr.: 2
ДАМСКИ защитни обувки половинки категория S3 съгласно Приложения №1 и Приложения №2.
Сандали професионални категория S1
Los-Nr.: 3
Сандали професионални категория S1 съгласно Приложения №1 и Приложения №2.