Lieferungen - 314979-2023
Rumänien-București: Varia
2023/S 101-314979
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Furnizare diverse produse farmaceutice de uz uman - lot 240
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33690000 Varia
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Furnizare diverse produse farmaceutice de uz uman, necesare menţinerii unui sistem de sănătate performant din punct de
vedere al practicilor medicale, asigurarea fără întârziere a diverselor produse farmaceutice de uz uman, cu scopul îndeplinirii în
condiţii optime a actului medical;
Lot 240 - APROVEL 150 MG
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Furnizare diverse produse farmaceutice de uz uman, necesare pentru asigurarea necesităţilor reale de diverse produse farmaceutice de uz uman, cu scopul îndeplinirii obligaţiilor ce decurg conform statutului de unitate sanitară a Beneficiarului-plătitor: U.M. 0521 București.