Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Meddelandeväxelfunktioner och utskickstjänster
Referenznummer der Bekanntmachung: RS230351
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79999200 Rechnungsstellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Upphandlingen omfattar meddelandeväxelfunktioner samt digitala och fysiska utskick inklusive de åtgärder som krävs för att sätta upp fungerande och i så hög grad som möjligt digitala och automatiserade flöden.