II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rozwój systemów informatycznych w Gminie Orneta w celu zwiększenia dostępności i jakości e-usług publicznych - etap 2
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.271.4.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Gmina Orneta realizuje przedsięwzięcie pn. „Rozwój systemów informatycznych w Gminie Orneta w celu zwiększenia dostępności i jakości e-usług publicznych - etap 2.”, którego celem jest uruchomienie usług e-administracji dla mieszkańców gminy oraz stworzenie warunków technicznych i organizacyjnych, które pozwolą na ich sprawne funkcjonowanie. 1. Szczegółowy opis, zakres oraz sposób realizacji zamówienia przedstawiony został w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia Załącznik Nr 9 do SWZ i Projekcie umowy Załącznik Nr 8A i 8B do SWZ. 2. Realizacja przedsięwzięcia podzielona została na 10 części w rozumieniu art. 7 pkt.15 ustawy Pzp. Oprogramowanie: Część 1 rozbudowa Zintegrowanego Systemu Informatycznego (ZSI), platformy portalowej oraz EOD; Cześć 2 e-Edukacja; Cześć 3 e-Turystyka Część 4; e-Zamówienia publiczne; Część 5 e-NGO; Część 6 e-Konsultacje, e-Budżet; Część 7 e-GIS. Sprzęt i bezpieczeństwo; Część 8 sprzęt serwerowy, sieciowy i komputerowy ;Część 9 bezpieczeństwo; Część 10 rozbudowa systemu e-Rada
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rozbudowa Zintegrowanego Systemu Informatycznego (ZSI), platformy portalowej oraz EOD
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48422000 Softwarepaketreihen
48442000 Finanzsystemsoftwarepaket
48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware
72263000 Software-Implementierung
72253200 Systemunterstützung
72420000 Internet-Entwicklung
72322000 Datenverwaltung
72300000 Datendienste
72310000 Datenverarbeitung
72512000 Dokumentenmanagement
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Rozbudowa ZSI, platformy portalowej oraz EOD – polega na zakupie licencji, wdrożeniu modułów dziedzinowych (do obsługi finansów, majątku, kadr i płac) i przygotowanie ich do szybkiej i wygodnej wymiany oraz udostępniania informacji między urzędem, a 7 jednostkami podległymi. W ramach zadania należy również uruchomić 7 e-usług publicznych .Szczegółowy opis zamówienia został określony w załączniku nr 9 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
e-Edukacja - polega na zakupie w formie usługi lub rozwiązania instalowanego na serwerach Zamawiającego, które pozwoli rodzicom na kontrolę obecności oraz postępów w nauce dziecka a szkołom, planowanie działalności placówki..Szczegółowy opis zamówienia został określony w załączniku nr 9 do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
e-Turystyka - polega na zakupie w formie usługi lub rozwiązania instalowanego na serwerach Zamawiającego, które pozwoli na rezerwację miejsc noclegowych w obiektach noclegowych zarządzanych przez Zamawiającego oraz umożliwi dodawanie, modyfikację i usuwanie publikowanych treści.Szczegółowy opis zamówienia został określony w załączniku nr 9 do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
e-Zamówienia publiczne - polega na zakupie w formie usługi lub rozwiązania instalowanego na serwerach Zamawiającego, które zapewni elektronizację zamówień publicznych przez Zamawiającego..Szczegółowy opis zamówienia został określony w załączniku nr 9 do SW
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
48422000 Softwarepaketreihen
e-NGO - polega na zakupie w formie usługi lub rozwiązania instalowanego na serwerach Zamawiającego, które będzie wspierać proces współpracy Zamawiającego z organizacjami pozarządowymi a w tym organizacje konkursów oraz składanie ofert w konkursach.Szczegółowy opis zamówienia został określony w załączniku nr 9 do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
e-Konsultacje, e-Budżet - - polega na zakupie w formie usługi lub rozwiązania instalowanego na serwerach Zamawiającego, które będzie wspierać proces konsultacji społecznych oraz tworzenia i wydatkowania budżetu obywatelskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 9 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
polega na zakupie w formie usługi lub rozwiązania instalowanego na serwerach Zamawiającego, które będzie wspierać proces konsultacji społecznych oraz tworzenia i wydatkowania budżetu obywatelskiego.Szczegółowy opis zamówienia został określony w załączniku nr 9 do SWZ.
sprzęt serwerowy, sieciowy i komputerowy
Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213300 Tischcomputer
30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
30236000 Diverse Computerausrüstungen
48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
48820000 Server
32420000 Netzausrüstung
Sprzęt serwerowy, sieciowy i komputerowy – obejmuje dostawę różnego sprzętu serwerowego, sieciowego i komputerowego, w ilości i o parametrach wyspecyfikowanych w załączniku nr 9 do SWZ. Szczegółowy opis zamówienia został określony w załączniku nr 9 do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30236000 Diverse Computerausrüstungen
80500000 Ausbildung
Bezpieczeństwo – obejmuje dostawę licencji dla systemów antywirusowych oraz rozwiązań technicznych bezpieczeństwa sieci.Szczegółowy opis zamówienia został określony w załączniku nr 9 do SWZ
Rozbudowa systemu - e Rada
Los-Nr.: 10
Rozbudowa systemu e-Rada – polega na rozbudowie posiadanego systemu do obsługi rady gminy o rozwiązania techniczne umożliwiające transmisję obrad, głosowanie oraz nagłośnienie sali.Szczegółowy opis zamówienia został określony w załączniku nr 9 do SWZ