Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
MOSTECKÁ BYTOVÁ, a.s. – Výměna výtahů v bytových domech – blok 522, 523 a 566
II.1.2)CPV-Code Hauptteil42416100 Aufzüge
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je kompletní dodávka šesti osobních výtahů (levé a pravé) v bytových domech blok 522, blok 523 a 566, Most, blíže specifikováno v projektové dokumentaci.
Jedná se jak o dodávku výtahů s požadovanými technickými parametry do místa určení, jeho montáž, instalaci, související stavební úpravy, uvedení do provozu, instruktáž obsluhy a poskytování bezplatného záručního servisu po celou dobu záruční lhůty.
Podrobnější informace jsou uvedeny v dalších částech zadávacích podmínek, resp. v přílohách zadávací dokumentace, jimiž jsou Projektová dokumentace, Soupis stavebních prací, dodávek a služeb, Rekapitulace nabídkové ceny, Závazný vzor smlouvy o dílo a Servisní smlouva.