Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS PAKUOČIŲ ATLIEKŲ SURINKIMO IR TRANSPORTAVIMO Į JŲ APDOROJIMO VIETAS (ĮRENGINIUS) PASLAUGOS PIRKIMAS
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Perkamos komunalinių atliekų sraute susidarančių pakuočių atliekų ir antrinių žaliavų rūšiuojamojo surinkimo Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje ir jų vežimo paslaugos.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90512000 Transport von Haushaltsabfällen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Perkamos komunalinių atliekų sraute susidarančių pakuočių atliekų ir antrinių žaliavų rūšiuojamojo surinkimo Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje ir jų vežimo paslaugos. Paslaugą sudaro konteinerių suteikimas, identifikavimas, tuštinimas, atliekų pristatymas iki nurodytos vietos.