Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Heraanleg openbaar domein Petroleumcluster
Referenznummer der Bekanntmachung: AG VESPA-Petroleumcluster -F02_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De werken zijn voorzien in volgende bestaande straten: Olieweg – Naftaweg – D’Herbouvillekaai – Oud Veer – Petroleumkaai – Benzineweg
De werken omvatten de sloop van gebouwen, sanering van de gronden van het openbaar domein, aanleg van rioleringen (RWA - DWA), grondwerk voor nutsleidingen, aanleg straten.
Het project betreft een complexe opdracht in meerdere fases waarbij goede afstemming met de bedrijven binnen de Petroleumcluster en coördinatie met de nutsmaatschappijen van groot belang zijn.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45111100 Abbrucharbeiten
45233120 Straßenbauarbeiten
45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre
45112340 Bodendekontaminationsarbeiten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: