Dienstleistungen - 316820-2023
Rumänien-Sebeș: Transport von Haushaltsabfällen
2023/S 101-316820
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Servicii de transport şi eliminare deşeuri stradale, rezultate din activităţile beneficiarului de curăţenie si igenizare a străzilor, întreţinerea spaţiilor verzi şi golirea coşurilor de gunoi stradal de pe domeniul public al Municipiului Sebeş în perioada 2023-2026
Referenznummer der Bekanntmachung: 16029704-2023-1
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90512000 Transport von Haushaltsabfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Se vor achizitiona serviciile solicitate, conform descrierii detaliate conform caietului de sarcini.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 10-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor cf OUG 107/2017. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 15
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Se vor achiziţiona serviciile solicitate conform descrierii detaliate conform caietului de sarcini.