Dienstleistungen - 317558-2023
Ungarn-Debrecen: Planungsleistungen im Bauwesen
2023/S 101-317558
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Debrecen, Fekete István utca tervezése
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000334642023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
„Debrecen, Fekete István utca tervezése”
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Debrecen, Fekete István utca tervezése.
A tervező kiválasztására irányuló közbeszerzési eljárás keretében a Fekete István utca új útburkolatának és a hozzá tartozó csapadékvíz-elvezetésének tervezési feladatainak ellátása valósul meg.
A tervezés célja 1410 méter új útburkolat tervezése a hozzátartozó csapadékvíz-elvezetéssel és a kapcsolódó releváns közműépítésekkel.
Tervezési feladat részletes meghatározása:
A 66010 hrsz-ú, a 022 és a 029/179 hrsz-ú ingatlanokból álló Fekete István utca és a 66001 hrsz-ú ingatlanok útépítési, csapadékvíz-elvezetési és a hozzájuk kapcsolódó releváns szakági és a közműszolgáltatói előírásokban szereplő munkarészek (geodéziai felmérés, közműkiváltási-, közvilágítási-, forgalomtechnikai tervek) engedélyezési és kiviteli terveinek elkészítése a szükséges hatósági engedélyek beszerzésével. Továbbá szükséges a kiviteli terv szintű aktualizált méret, és mennyiségszámítással alátámasztott tételes árazott, és árazatlan költségvetés elkészítése elektronikus szerkeszthető formában is. A kiviteli terveket 5 tervcsomagra bontva kell elkészíteni.
A Megrendelő a garanciális időszak alatt (a jótállási biztosíték érvényességének ideje alatt) teljeskörű tervfelülvizsgálatot rendelhet meg a Tervezőtől, mely feladatnak a határideje a megrendeléstől számított 90 naptári nap, ellenértéke a teljes tervezési díj 15%-a. A kivitelezésre irányuló közbeszerzési eljárás(ok) során beérkezett tisztázó kérdésekből fakadó szükségessé váló tervmódosításokat Ajánlatkérő nem tekinti tervfelülvizsgálatnak.
A 66001 hrsz-ú ingatlan részben aszfalt burkolattal van ellátva, részben pedig stabilizált földút, ahol a meglévő aszfalt burkolat felújítására vonatkozó tervdokumentáció szintén a tervezési feladat részét képezi.
A kiviteli tervek kapcsán szállítandó tervcsomagok:
I. tervezési csomag: Szelényi Ferenc utca és Bocz Ernő utca közötti szakasz
II. tervezési csomag: Bocz Ernő utca és Siroki Zoltán utca közötti szakasz
III. tervezési csomag: Siroki Zoltán és Fekete István utca (hrsz:66001) közötti szakasz
IV. tervezési csomag: Fekete István utca (hrsz: 66001) és Mezőgazdász utca közötti szakasz
V. tervezési csomag: Szelényi Ferenc utca és Bencsik István utca közötti szakasz
A fenti tervcsomagok kapcsán egy útépítési engedély beszerzését kéri a Megrendelő, a szakági engedélyek kapcsán azonban Megrendelő elfogadja a tervcsomagonkénti engedély beszerzését is, amennyiben az indokolt. Az engedélyes tervdokumentáció csomagonkénti leszállítására Ajánlatkérő nem tart igényt.
Megrendelő minden tervezési részfeladatra vonatkozóan 2 pld. papíralapú és 2 pld. elektronikus .dwg, valamint .pdf kiterjesztésű elektronikus tervdokumentáció leszállítását várja el pendrive-on, a kiviteli tervek esetében 5 ütemre bontva. A kiviteli tervek esetében szükséges benyújtani kiviteli terv szintű aktualizált méret, és mennyiségszámítással alátámasztott tételes árazott, és árazatlan költségvetést elektronikus szerkeszthető formában is.
Ajánlatkérő felhívja a T. Ajánlattevők figyelmét, hogy a további információkat a részletes és teljes műszaki tartalmat a további közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.