II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: Monetra 88.2/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34350000 Reifen für Normalbeanspruchung und Hochleistungsreifen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Monetra Oulu Oy Hankintapalvelut, pyytää tarjoustanne ajoneuvojen renkaista sekä niihin liittyvistä rengaspalveluista asiakkailleen (jäljempänä myös "tilaajat") tämän tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 700 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
1. Henkilö- ja pakettiautojen renkaat, rengas- ja rengashotellipalvelut
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34350000 Reifen für Normalbeanspruchung und Hochleistungsreifen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Ryhmässä 1 pyydämme tarjoustanne henkilö- ja pakettiautojen renkaista sekä rengas- ja rengashotellipalveluista.
2. Raskaan kaluston renkaat, rengas- ja rengashotellipalvelut
Los-Nr.: 2
Ryhmässä 2 pyydämme tarjoustanne raskaan kaluston renkaista sekä rengas- ja rengashotellipalveluista.
3. Työkoneiden renkaat, rengas- ja rengashotellipalvelut
Los-Nr.: 3
Ryhmässä 3 pyydämme tarjoustanne työkoneiden renkaista sekä rengas- ja rengashotellipalveluista.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Ryhmässä 4 pyydämme tarjoustanne huoltoautopalvelusta.