Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Projekt odwodnienia osiedla Posanie i terenów pod budownictwo mieszkaniowe na osiedlu Charzewice
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP – II.271.89.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn. „Projekt odwodnienia osiedla Posanie i terenów pod budownictwo mieszkaniowe na osiedlu Charzewice”. Zamówienie swym zakresem obejmuje projekt: przebudowy rowu zrzutowego wód deszczowych od strony wschodniej zlokalizowanego przy planowanym osiedlu Ogrodowym oznaczonego symbolem 2MW w MPZP Charzewice II wraz z przebudową gazociągów wysokiego ciśnienia dn 400 i dn 500, przebudowę przepustu ulicą Sochy, przepompownię wód deszczowych z rzutem do rzeki San wraz z zasileniem energetycznym. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załączniki: nr 1, 5 – 12 do oraz 19 do niniejszej SWZ. 3. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. 4. Zamawiający nie określa wymagań związanych z zatrudnianiem osób przez Wykonawca stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Pzp.