Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 2023-547
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
NRG is een internationaal opererende nucleaire dienstverlener. NRG produceert isotopen, verricht nucleair technologisch onderzoek, is consultant op het gebied van veiligheid en betrouwbaarheid van nucleaire installaties en dienstverlener in stralingsbescherming.
NRG is marktleider op het gebied van de productie en levering van isotopen in de wereld. Dagelijks worden wereldwijd 30.000 patiënten gediagnosticeerd met bij NRG geproduceerde isotopen. NRG draagt bij aan de mogelijkheden patiënten met behulp van nucleaire technologie te diagnosticeren, hun pijn te bestrijden of hen te behandelen. Innovatie en ontwikkeling van nieuwe producten helpt daarbij.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30200000 Computeranlagen und Zubehör
32250000 Mobilfunkgeräte
30213300 Tischcomputer
30211400 Computerkonfigurationen
30231300 Bildschirme
30237200 Computerzubehör
30232100 Drucker und Plotter
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Het aanschaffen van hardware werkplekken (inclusief mobiele telefoons) voor NRG en PALLAS door middel van het afsluiten van een raamovereenkomst.
Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
ICT Hardware NRG
Referentienummer: 2023-547
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen