Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Aanstellen van een gemeenschappelijke Externe Preventiedienst voor Preventie en Bescherming op het Werk - raamcontract 2024 - 2028
Referenznummer der Bekanntmachung: 2023061
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79414000 Beratung im Bereich Personalverwaltung
II.1.4)Kurze Beschreibung: II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 519 650.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Gemeentebestuur Koksijde (gemeentepersoneel)
Plaats van dienstverlening: Gemeentehuis Koksijde, Zeelaan 303 – 8670 Koksijde
Toelichting: Verzorgen van de externe preventiediensten voor de gemeentelijke diensten te Koksijde
Tariefgroep 4
OCMW Koksijde (personeel OCMW)
Plaats van dienstverlening: Sociaal Huis Koksijde, Ter Duinenlaan 34 – 8670 Koksijde
Tariefgroep 5
Autonoom gemeentebedrijf Koksijde
Plaats van de dienstverlening: Golf Ter Hille, p/a Zeelaan 303 8670 Koksijde
Toelichting: Verzorgen van de externe preventiediensten voor het agb
Tariefgroep 2
Onderwijs Koksijde
Toelichting: Verzorgen van de externe preventiediensten voor het gemeentelijk en deeltijds kunstonderwijs te Koksijde
Tariefgroep 1