Lieferungen - 319136-2023
Griechenland-Kallithea: Außenbetriebsbeleuchtung
2023/S 101-319136
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Προμήθεια Φωτιστικών Σωμάτων LED, για αντικατάσταση των υφιστάμενων φωτιστικών σωμάτων, στις υπόγειες διαβάσεις οχημάτων αρμοδιότητας ΔΙ.ΔΙ.Μ.Υ.» Στο Πρόγραμμα «ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΟΔΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
Referenznummer der Bekanntmachung: ΥΠΟΕΡΓΟ 4
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34991000 Außenbetriebsbeleuchtung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια και εγκατάσταση χιλίων τριακοσίων εξήντα δύο (1.362,00) τεμαχίων φωτιστικών σωμάτων τύπου LED, καθώς και η προμήθεια του περιγραφόμενου εξοπλισμού για τη διαχείριση και τον έλεγχο του οδοφωτισμούτων τριάντα μίας (31) σηράγγων στον Π.Α.Ο.Δ., με αποξήλωση των υφιστάμενων στοιχείων οδοφωτισμού.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 5 430 365.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
32441200 Telemetrie- und Steuerungssystem
34993000 Straßenbeleuchtung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Το Αντικείμενο της σύμβασης είναι:
• Η προμήθεια και εγκατάσταση εξοπλισμού για την αντικατάσταση χιλίων τριακοσίων εξήντα δύο (1.362) τεμαχίων φωτιστικών σωμάτων, καθώς και η προμήθεια του περιγραφόμενου εξοπλισμού για την διαχείριση και τον έλεγχο του οδοφωτισμού των τριάντα μίας (31) υπογείων διαβάσεων οχημάτων της Περιφέρειας Αττικής, όπως περιγράφεται αναλυτικά στην Τεχνική Περιγραφή και στις Τεχνικές Προδιαγραφές (Παράρτημα I) της Διακήρυξης,
•Η παροχή υπηρεσιών λειτουργίας και συντήρησης του συστήματος φωτισμούτων τριάντα ενός (31) υπογείων διαβάσεων οχημάτων της Περιφέρειας Αττικής της Περιφέρειας Αττικής , όπως περιγράφεται αναλυτικά στην Τεχνική Περιγραφή και στις Τεχνικές Προδιαγραφές (Παράρτημα Ι) της Διακήρυξης,
Όλος ο εξοπλισμός που θα χρειαστεί (Φωτιστικά, Η/Υ, hardware, software, κλπ) θα εγκατασταθεί από τον Ανάδοχο και με έξοδα δικά του. Ο εξοπλισμός αυτός θα παραμείνει στην ιδιοκτησία της Περιφέρειας μετά την εγκατάστασή του.