Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Reinigen en inspecteren hoofdrioleringen
Referenznummer der Bekanntmachung: Bestek: 2022-08-01
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Het reinigen en inspecteren van de hoofdrioleringen binnen het grondgebied van de gemeente Noordoostpolder.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90491000 Überprüfung von Abwasserkanälen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De gemeente wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor een periode van 4 jaar met 1 opdrachtnemer. Jaarlijks ontvangt deze opdrachtnemer een schriftelijke opdracht voor het reinigen en inspecteren van ongeveer 30 kilometer aan hoofdrioleringen, met een maximum beschikbaar budget van € 95.000. De hoofdrioleringen die gereinigd en geïnspecteerd moet worden, liggen verspreid over het grondgebied van de gemeente.