Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
„Modernizacja Infrastruktury Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku”
Numer referencyjny: BZP.272.22.2022
II.1.2)Główny kod CPV31527260 Systemy oświetleniowe
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest „ Modernizacja Infrastruktury Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku”.
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załączniki od nr 1.1 do nr 1.10 do SWZ (odpowiednio do części nr 1 do 10).