Bauleistung - 323383-2022
Kroatien-Rovinj: Bau von Anlandevorrichtungen
2022/S 116-323383
Auftragsbekanntmachung
Bauauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
RADOVI NA SANACIJI OBALNOG ZIDA LUKE VALDIBORA Grupa 1 – RADOVI NA SANACIJI OBALNOG ZIDA NA DIONICI V. Grupa 2 – RADOVI NA SANACIJI OBALNOG ZIDA NA DIONICAMA VI. I VII.
Referenznummer der Bekanntmachung: 11-22/JN
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45241500 Bau von Anlandevorrichtungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet ovog postupka nabave su radovi na sanaciji obalnog zida luke Valdibora, a sukladno Knjizi
2, Knjizi 3 (troškovniku) i Projektnoj dokumentaciji koja je sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi,
po principu ključ u ruke.
Projektom „SANACIJA DIJELA LUKE OTVORENE ZA JAVNI PROMET VALDIBORA U ROVINJU“
predviđena je sanacija postojećeg obalnog zida te uskog pojasa partera neposredno uz obalni rub.
Radi lakšeg i jednostavnijeg snalaženja, obalni zid je podijeljen na 7 dionica, oznaka Dionica I do
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 2 259 095.00 HRK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Grupa 1 – RADOVI NA SANACIJI OBALNOG ZIDA NA DIONICI V.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
45244000 Bauarbeiten für Anlagen am und im Meer
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Izvođenje radova sanacije postojećeg obalnogzida te uskog pojasa partera neposredno uzobalni rub na dionici V.
Grupa 2 – RADOVI NA SANACIJI OBALNOG ZIDA NA DIONICAMA VI. I VII.
Los-Nr.: 2
Izvođenje radova sanacije postojećeg obalnogzida te uskog pojasa partera neposredno uzobalni rub na dionicama VI. I VII.