Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa lidaru dopplerowskiego
Numer referencyjny: WF-37-11/21
II.1.2)Główny kod CPV38291000 Aparatura telemetryczna
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostarczenie do wskazanego miejsca w siedzibie zamawiającego lidaru dopplerowskiego. Pełny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w art. 3 SWZ.