Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Xerox (Ксерокс) за нуждите на Министерството на образованието и науката“
II.1.2)Основен CPV код30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Доставката на консумативи за печат: касети с тонер, касети (патрони) с мастило, мастилени ленти за копирни и печатащи устройства, ленти за матрични принтери, факс филми, барабани, ролки и ремъци за подаване на хартия, девелопери, почистващи системи, филтри и други подобни, за нуждите на Министерството на образованиоето и науката.
Съобразно нуждите на Министерството на образованието и науката и оферираните единични цени за съответните артикули, покана се изпраща единствено до "РОНОС" ООД.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30125100 Касети с тонер
II.2.4)Описание на обществената поръчка: