II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nabava prehrambenih proizvoda po grupama predmeta nabave za potrebe Kliničke bolnice Merkur.
Referenznummer der Bekanntmachung: EVV 123 /2020/KBM
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15800000 Diverse Nahrungsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Grupa 1. Svinjetina i junetina
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15800000 Diverse Nahrungsmittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Grupa 2. Piletina i puretina
Los-Nr.: 2
Grupa 3. Mesne prerađevine
Los-Nr.: 3
Grupa 4. Pileće i pureće prerađevine
Los-Nr.: 4
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienQualitätskriterium - Name: Rok isporuke / Gewichtung: 10 %
Kostenkriterium - Name: Cijena / Gewichtung: 90 %
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Grupa 8. Mliječni proizvodi i prerađevine
Los-Nr.: 8
Grupa 9. Brašno i proizvodi od žitaric
Los-Nr.: 9
Grupa 9. Brašno i proizvodi od žitarica
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
Grupa 12. Smrznuti proizvodi
Los-Nr.: 12
Grupa 13. Mješavina i razni proizvodi za kolače
Los-Nr.: 13
Grupa 14. Jestiva ulja, biljne masti i slični proizvodi
Los-Nr.: 14
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
Grupa 16. Šećer i srodni proizvodi
Los-Nr.: 16
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
Grupa 18. Voda, sokovi, čaj, kava
Los-Nr.: 18
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
Grupa 21. Kruh i svježa peciva
Los-Nr.: 21
Grupa 22. Namirnice bez glutena
Los-Nr.: 22
Grupa 23. Konzervirano povrće
Los-Nr.: 23
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 25
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 26
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 27
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 28
Grupa 29. Voda u galonima
Los-Nr.: 29