Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Lieferung und Pflege von Zimmerpflanzen.
Referenznummer der Bekanntmachung: COJ-PROC-17/006.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Pflege von etwa: 500 Kübeln.
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Maintenance and supply of indoor plants.
Reference number: COJ-PROC-17/006.
II.1.2)Main CPV code77000000 Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services
II.1.4)Short description:
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Maintenance of approximately: 500 containers.
Ilmoitus tehdystä sopimuksesta
Hankintamenettelyn tulokset
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Sisäkasvien hoito ja toimitus
Viitenumero: COJ-PROC-17/006.
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi77000000 Maatalous-, metsätalous-, puutarha-, vesiviljely- ja mehiläistalousalan palvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Sopimuksen kohteena on sisäkasvien hoito ja toimitus.
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Kyseessä on noin 500 ruukun hoito.
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Kambarinių augalų priežiūra ir tiekimas.
Nuorodos numeris: COJ-PROC-17/006.
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas77000000 Žemės ūkio, miškininkystės, sodininkystės, akvakultūros ir bitininkystės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Apytikriai 500 konteinerių priežiūra.