Dienstleistungen - 329017-2021
Ungarn-Budapest: Planungsleistungen im Bauwesen
2021/S 124-329017
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
6.-31. ill 301. sz. főút fejl. vonatkozó tervezése
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000213772021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
I. rész:
A 31. sz. főút összesen ~46 km hosszú, 2x1 forgalmi sávos, Budapest - Nagykáta közötti másodrendű főút nyomvonalára vonatkozó tanulmányterv, a környezeti hatástanulmány, közúti biztonsági hatásvizsgálat, valamint a környezetvédelmi engedély megszerzése, párhuzamos kerékpárút kialakításával. A tervezés során vizsgálandó a szükséges települési elkerülő utak, valamint a csomópont fejlesztések szükségessége, melyek eredményeit a tervezés során figyelembe kell venni. A tervezői vizsgálatnak és a tervezésnek ki kell terjednie az M0 autóút, meglévő ecseri csomópontra történő kikötés lehetőségére, illetve az elkerülő út helyi, városi úthálózatához való csatlakozási lehetőségekre is, valamint az országos közutak kapcsolatának megteremtésére, figyelembe véve az ütemezett megvalósítás lehetőségeit.
A Maglód - Gyömrő - Mende - Sülysáp elkerülő út csomópontjainak várható mennyisége 11 db, műtárgyak száma 2 db, teljes tervezési szakasz várható csomópontjainak mennyisége: 16 db, műtárgyainak száma 1 db, előzményes tervek hiányában a várt mennyiségek a tervezési feladat során -nyomvonal kijelölésének megfelelően- módosulhatnak.
II. rész:
Tanulmányterv és a kiválasztott változat Környezeti Hatástanulmányának, Közúti Biztonsági Hatásvizsgálatának elkészítése, majd környezetvédelmi engedélyeztetése az alábbi tartalommal:
— 2*1/2*2 sávos út, kb. 13,5 km hosszú új főút az M2 autóút Dunakeszi Észak csomópontja felől, Fótot északról elkerülve, az M3-M31 gödöllői csomópontjába
— körforgalmú csomópont a 21109. j., Mogyoród- Szada úton és a fenti elágazásban,
— külön szintű átvezetés a 71. sz. MÁV vasútvonal és a 2102. j., Fót-Veresegyház út felett, utóbbival csomópont kialakítása,
— fenti, M2-M3 közti szakaszról közbenső, körforgalmi csomóponton keresztül kb. 4,5 km 2*1 sávos leágazás a Fót-Mogyoród közti, 2101.j. útra, ott új körforgalomba kötve az M3 Mogyoród Nyugat csomópontja felé,
— az érintett 3 gyorsforgalmi úti csomópontban előkészített körforgalmi ágakhoz kell csatlakozni az előkészítendő fejlesztéssel.
A tervezés a felsorolt - minimálisan várható - csomópontok között összesen kb. 18 km nyomvonalhosszra terjed ki.
Feladat a Dunakeszi és Gödöllő közötti szakasz(ok) távlatban 2*2 sávos főútra fejleszthetőségének biztosítása is.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
31. sz. főút fejl von TT,KHT,KVeng,KBHV elvégzése
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
71356400 Technische Planungsleistungen
90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Nyertes ajánlattevő feladata a 31. sz. főút összesen ~46 km hosszú, 2x1 forgalmi sávos, Budapest – Nagykáta közötti másodrendű főút nyomvonalára vonatkozó tanulmányterv, a környezeti hatástanulmány, közúti biztonsági hatásvizsgálat, valamint a környezetvédelmi engedély megszerzése, párhuzamos kerékpárút kialakításával. A tervezés során vizsgálandó a szükséges települési elkerülő utak, valamint a csomópont fejlesztések szükségessége, melyek eredményeit a tervezés során figyelembe kell venni. A tervezői vizsgálatnak és a tervezésnek ki kell terjednie az M0 autóút, meglévő ecseri csomópontra történő kikötés lehetőségére, illetve az elkerülő út helyi, városi úthálózatához való csatlakozási lehetőségekre is, valamint az országos közutak kapcsolatának megteremtésére, figyelembe véve az ütemezett megvalósítás lehetőségeit.
A Maglód – Gyömrő – Mende – Sülysáp elkerülő út csomópontjainak várható mennyisége 11 db, műtárgyak száma 2 db, teljes tervezési szakasz várható csomópontjainak mennyisége: 16 db, műtárgyainak száma 1 db, előzményes tervek hiányában a várt mennyiségek a tervezési feladat során -nyomvonal kijelölésének megfelelően- módosulhatnak.
301. sz. főút fejl von TT,KHT,KVeng,KBHV elvégzése
Los-Nr.: 2
Nyertes ajánlattevő feladata Tanulmányterv és a kiválasztott változat Környezeti Hatástanulmányának, Közúti Biztonsági Hatásvizsgálatának elkészítése, majd környezetvédelmi engedélyeztetése az alábbi tartalommal:
Feladat a Dunakeszi és Gödöllő közötti szakasz(ok) távlatban 2*2 sávos főútra fejleszthetőségének biztosítása is