II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Projektēšana un autoruzraudzība “Vides pieejamības uzlabošana Smiltenes novada pašvaldības ēkās”
Número de referência: SNP 2023/14/AK
II.1.2)Código CPV principal71242000 Preparação de projecto e concepção, estimativa de custos
II.1.4)Descrição resumida:
Vides pieejamības uzlabošanas Smiltenes novada pašvaldības ēkās, saskaņā ar tehnisko specifikāciju.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Informação sobre os lotesContrato dividido em lotes: sim
Podem ser apresentadas propostas para número máximo de lotes: 2
Número máximo de lotes que podem ser adjudicados a um proponente: 2
II.2)Descrição
II.2.1)Título:
Vides pieejamības pasākumu īstenošana pašvaldības ēkā Dārza ielā 11
Lote n.º: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(is)71242000 Preparação de projecto e concepção, estimativa de custos
71248000 Supervisão de projecto e documentação
II.2.4)Descrição do concurso:
Vides pieejamības pasākumu īstenošana pašvaldības ēkā Galdnieku ielā 10
Lote n.º: 2