Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Monitory vitálních funkcí - část 1 monitory
Spisové číslo: REACT 004/2022
II.1.2)Hlavní kód CPV33100000 Zdravotnické přístroje
II.1.4)Stručný popis:
Dodávka 18 ks vzájemně kompatibilních monitorů vitálních funkcí a centrálních stanic.