Dienstleistungen - 333616-2022
Polen-Czarne: Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
2022/S 118-333616
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna w leśnictwie Prądy
Referenznummer der Bekanntmachung: SA.270.4.19.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1
ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 z późn. zm. – Ustawa o
lasach) obejmujące wykonanie usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna tzw. „klęskowego” tzn. wywrotów i
złomów w leśnictwie Prądy
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.:Dz. U. z 2022 r. poz. 672 z późn. zm. – Ustawa o lasach) obejmujące wykonanie usług z zakresu pozyskania i zrywki drewna tzw. „klęskowego” tzn. wywrotów i złomów w leśnictwie Prądy. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z pozyskania i zrywki drewna wynikające z załącznika nr 2 do Zaproszenia do negocjacji. Zakres rzeczowy zestawiony w załączniku nr 2 ma charakter szacunkowy. Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia, określa załącznik nr 3 do Zaproszenia do negocjacji. Opis zasad procedury dokonywania odbiorów prac leśnych został zawarty w załącznik nr 3 do Zaproszenia do negocjacji