Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup autobusów elektrycznych wraz z infrastrukturą do ładowania pojazdów na potrzeby Gminy Pomiechówek
Numer referencyjny: WZP.271.17.2022.ML
II.1.2)Główny kod CPV34121100 Autobusy transportu publicznego
II.1.4)Krótki opis:
1) Przedmiotem zamówienia jest: zakup i dostawa 4 fabrycznie nowych autobusów elektrycznych wraz z infrastrukturą do ładowania pojazdów na potrzeby Gminy Pomiechówek w ramach projektu pn. „Rozwój zrównoważonej multimodalnej mobilności w gminie Pomiechówek i obszarze funkcjonalnym Warszawy”.
2) Wymagane minimalne parametry dla pojazdów oraz ładowarek będących przedmiotem zamówienia zostały szczegółowo określone w załączniku nr 8 do SWZ
3) Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik Nr 7 do SWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV34144910 Autobusy elektryczne
II.2.4)Opis zamówienia: