Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
School- en Kantoormeubilair Stichting Scholen aan Zee
Numéro de référence: 2022-ME1605
II.1.2)Code CPV principal39100000 Mobilier
II.1.4)Description succincte:
Het primaire doel van de aanbestedingsprocedure is om een professionele leverancier te contracteren voor de levering van school- en kantoormeubilair, geschikt voor gebruik door de doelgroepen van het geboden onderwijs, tegen marktconforme prijzen en condities.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
De verwachting is dat er de komende jaren sprake zal zijn van gefaseerde vervanging van lokaalinrichting, daarnaast zijn enkele projecten, waaronder personeelskamers, voorzien. Op basis van deze verwachting is dat er de komende jaren voor ruim 500.000 euro geïnvesteerd zal worden.