Dienstleistungen - 334904-2020
Submission deadline has been amended by:  394472-2020
Polen-Biecz: Kreditgewährung
2020/S 136-334904
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Udzielenie gminie Biecz długoterminowego kredytu w wysokości 14 527 000,00 PLN (czternaście milionów pięćset dwadzieścia siedem tysięcy złotych 00/100) z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągnięteg...
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.271.6.2020
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
66113000 Kreditgewährung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa udzielenia gminie Biecz długoterminowego kredytu w wysokości 14 527 000,00 PLN (czternaście milionów pięćset dwadzieścia siedem tysięcy złotych 00/100) z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętego zobowiązania.
2. Przedmiot zamówienia opisany został szczegółowo w załączniku nr 1 do SIWZ – Opisie przedmiotu zamówienia.
3. W celu umożliwienia oceny sytuacji finansowej zamawiający przedkłada dokumenty opisane w załączniku nr 2 do SIWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa udzielenia gminie Biecz długoterminowego kredytu w wysokości 14 527 000,00 PLN (czternaście milionów pięćset dwadzieścia siedem tysięcy złotych 00/100)z przeznaczeniem na spłatę wcześniej zaciągniętego zobowiązania.
4. Wszystkie prace winny być zrealizowane zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami ustawowymi oraz standardami jakościowymi dla usług finansowych związanych z udzieleniem kredytu.
5. Wykonawca odpowiedzialny będzie za całokształt, w tym za przebieg oraz terminowe wykonanie zamówienia, za jakość, zgodność z warunkami określonymi dla przedmiotu zamówienia.
6. Wymagana jest należyta staranność przy realizacji zamówienia, rozumiana jako staranność profesjonalisty w działalności objętej przedmiotem niniejszego zamówienia.
7. Spełnienie innych wymagań określonych w dziale 28 niniejszej SIWZ – Istotnych postanowieniach umowy oraz wynikających z obowiązujących przepisów prawa.
8. Wymagania zamawiającego określone w art. 36 ust. 2 pkt 8a ustawy Pzp, opisane w dziale 2 SIWZ.