II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa testów do wykrywania i identyfikacji, produktów mikrobiologicznych, biochemicznych oraz hematologicznych, z podziałem na 33 części.
Referenznummer der Bekanntmachung: EZ-p/PNO/p-214/5/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33124130 Diagnostische Ausstattung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa testów do wykrywania i identyfikacji, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonego w załączniku nr 2 do SWZ.
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33124130 Diagnostische Ausstattung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dostawa testów do wykrywania i identyfikacji, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonego w załączniku nr 3 do SWZ.
Los-Nr.: 3
Dostawa testów do wykrywania i identyfikacji, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonego w załączniku nr 6 do SWZ.
Los-Nr.: 6
Dostawa testów do wykrywania i identyfikacji, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonego w załączniku nr 8 do SWZ.
Los-Nr.: 8
Dostawa testów do wykrywania i identyfikacji, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonego w załączniku nr 9 do SWZ.
Los-Nr.: 9
Dostawa testów do wykrywania i identyfikacji, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonego w załączniku nr 11 do SWZ.
Los-Nr.: 11
Dostawa produktów mikrobiologicznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonego w załączniku nr 16 do SWZ
Los-Nr.: 16
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33698100 Mikrobiologische Kulturen
Dostawa testów do wykrywania i identyfikacji, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonego w załączniku nr 16 do SWZ.
Dostawa produktów mikrobiologicznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonego w załączniku nr 17 do SWZ
Los-Nr.: 17
Dostawa testów do wykrywania i identyfikacji, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonego w załączniku nr 17 do SWZ.
Dostawa produktów mikrobiologicznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonego w załączniku nr 18 do SWZ
Los-Nr.: 18
Dostawa testów do wykrywania i identyfikacji, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonego w załączniku nr 18 do SWZ.
Dostawa produktów mikrobiologicznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonego w załączniku nr 19 do SWZ
Los-Nr.: 19
Dostawa testów do wykrywania i identyfikacji, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonego w załączniku nr 19 do SWZ.
Dostawa produktów mikrobiologicznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonego w załączniku nr 20 do SWZ
Los-Nr.: 20
Dostawa testów do wykrywania i identyfikacji, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonego w załączniku nr 20 do SWZ.
Dostawa produktów mikrobiologicznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonego w załączniku nr 21 do SWZ
Los-Nr.: 21
Dostawa testów do wykrywania i identyfikacji, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonego w załączniku nr 21 do SWZ.
Dostawa produktów mikrobiologicznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonego w załączniku nr 23 do SWZ
Los-Nr.: 23
Dostawa testów do wykrywania i identyfikacji, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonego w załączniku nr 23 do SWZ.
Dostawa produktów biochemicznych i hematologicznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonego w załączniku nr 31 do SWZ
Los-Nr.: 31
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141625 Diagnoseausrüstung
Dostawa produktów biochemicznych i hematologicznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonego w załączniku nr 33 do SWZ
Los-Nr.: 33