1 - Sertés és marha hús és húskészítmények számú és elnevezésű részben a következő eredménytelenségi indok(ok) kerültek kiválasztásra:
● kizárólag érvénytelen ajánlatot nyújtottak be [Kbt. 75. § (1) bekezdés b) pont].;
Figyelemmel arra, hogy a tárgyi eljárás 1 - Sertés és marha hús és húskészítmények elnevezésű része vonatkozásában kizárólag érvénytelen ajánlatot nyújtottak be, Ajánlatkérő 2022. május 25. napján az eljárás 1. részét a Kbt. 75. § (1) bekezdés b) pontja alapján eredménytelenné nyilvánította.;
2 - Baromfi húsok és húskészítmények számú és elnevezésű részben a következő eredménytelenségi indok(ok) kerültek kiválasztásra:
● nem nyújtottak be ajánlatot [Kbt. 75. § (1) bekezdés a) pont].;
Figyelemmel arra, hogy a tárgyi eljárás 2 - Baromfi húsok és húskészítmények elnevezésű részében egyetlen ajánlat sem érkezett, Ajánlatkérő 2022. május 25. napján az eljárás 2. részét a Kbt. 75. § (1) bekezdés a) pontja alapján eredménytelenné nyilvánította.
;
3 - Mirelit áru számú és elnevezésű részben a következő eredménytelenségi indok(ok) kerültek kiválasztásra:
5. rész:
Furnus Pék és Cukrászati Zártkörűen Működő Részvénytársaság, 2330 Dunaharaszti, Király utca 3., 27328172-2-13
Takács és Társa Sütőipari és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság, 3533 Miskolc, Kerpely Antal Utca 36., 11447108-2-05