Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
«Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας των χώρων και των εγκαταστάσεων του ΕΛΚΕ/ΟΠΑ και του ΚΕΔΙΒΙΜ /ΟΠΑ, καθώς και των κτιρίων στα οποία πραγματοποιούνται τα Μεταπτυχιακά Προγράμματα Σπουδών του ΟΠΑ
Αριθμός αναφοράς: 03/2022
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV90911200 Υπηρεσίες καθαρισμού κτιρίων
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
«Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας των χώρων και των εγκαταστάσεων του ΕΛΚΕ/ΟΠΑ και του ΚΕΔΙΒΙΜ /ΟΠΑ, καθώς και των κτιρίων στα οποία πραγματοποιούνται τα Μεταπτυχιακά Προγράμματα Σπουδών του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών επί των οδών Ευελπίδων 29 και Ευελπίδων 47Α και Λευκάδος».
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 397 474.92 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV90910000 Υπηρεσίες καθαρισμού
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
«Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας των χώρων και των εγκαταστάσεων του ΕΛΚΕ/ΟΠΑ και του ΚΕΔΙΒΙΜ /ΟΠΑ, καθώς και των κτιρίων στα οποία πραγματοποιούνται τα Μεταπτυχιακά Προγράμματα Σπουδών του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών επί των οδών Ευελπίδων 29 και Ευελπίδων 47Α και Λευκάδος»