Hankelepingu sõlmimise teade
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Katastrimõõdistamise tellimine Ida- ja Lääne-Viru maakondades (Maa-amet)
Viitenumber: 249244
II.1.2)CPV põhikood71354300 Katastermõõtmisteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Katastrimõõdistamise tellimine Ida- ja Lääne-Viru maakonnas. Tööde täpsem kirjeldus on esitatud hankemenetluse alusdokumentides.
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)71354300 Katastermõõtmisteenused
71355200 Maamõõdistusteenused
II.2.4)Hanke kirjeldus: