Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Ondersteunende Onderwijsstrateeg
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie73200000 Advies inzake onderzoek en ontwikkeling
II.1.4)Korte beschrijving:
Drenthe College is op zoek naar Ondersteunende Onderwijsstrateeg voor het voor opleveren van het Strategisch Plan van het Drenthe College 2023-2031. Dat Strategisch Plan bouwt sterk voort op wat er de afgelopen jaren is gerealiseerd. De werktitel van het Strategisch Plan is ‘Koers houden met de blik op Drenthe’. Zowel het proces als het opleveren van het eindproduct zijn hierbij belangrijk.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)73200000 Advies inzake onderzoek en ontwikkeling
79342000 Marketingdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Drenthe College is op zoek naar Ondersteunende Onderwijsstrateeg voor het voor opleveren van het Strategisch Plan van het Drenthe College 2023-2031. Dat Strategisch Plan bouwt sterk voort op wat er de afgelopen jaren is gerealiseerd. De werktitel van het Strategisch Plan is ‘Koers houden met de blik op Drenthe’. Zowel het proces als het opleveren van het eindproduct zijn hierbij belangrijk. Het proces moet ervoor zorgen dat het eindproduct niet alleen op papier gezet wordt, maar inspireert tot handelen. Omdat de kern bij het proces ligt, moet het grotendeels een interne actie zijn waarbij vele handen, met goede begeleiding, licht werk maken. Drenthe College is daarvoor op zoek naar een Ondersteunende Onderwijsstrateeg die zowel dit proces begeleidt als Schrijfondersteuning biedt. Het proces moet zorgen voor de betrokkenheid van vele medewerkers. Hierbij is het van belang dat de medewerkers geïnspireerd en gemotiveerd worden en concreet tot actie overgaan zonder daarvoor teveel tijd kwijt te zijn.