Soziale und andere besondere Dienstleistungen – öffentliche Aufträge
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Осъществяване на физическа, денонощна и нощна невъоръжена охрана и охрана със СОТ на имоти държавна собственост, стопанисвани от АПИ - ОПУ Плевен
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79713000 Bewachungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Охрана със СОТ на 19/деветнадесет/ обекта: стая 101, 105, 207 и лаборатория, находящи се в административната сграда на ОПУ Плевен; ОП "Милин кладенец"; ОП "Ореховица"; Трафопост в ОП "Люляк"; Кантон "Люляк"; Кантон "Кайлъка"; ОП "Гривица"; Централен склад с.Ясен; ОП "Червен бряг"; ОП "Искър"; ОП "Кнежа"; РПС Телиш; РПС Левски; РПС Гулянци; ОП "Българене"; ОП"Черквица"; ОП "Пордим"; ОП"Муселиево"; Кантон "Лебеда".
Физическа, невъоръжена денонощна охрана на 2/два/ обекта: Административна сграда на ОПУ Плевен, находяща се в гр.Плевен, ул."Ген. л-т Атанас Стефанов" №24 и РПС Плевен, находяща се на път III-3004, Плевен - Ореховица.
Физическа, невъоръжена нощна охрана на 1/един/ обект: РПС Гулянци, находяща се в гр.Гулянци, ул."Г.С.Раковски" №63
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79713000 Bewachungsdienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: