Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
,,Zakup specjalistycznego pojazdu ratowniczo – gaśniczego z wyposażeniem medycznym''
Referenznummer der Bekanntmachung: WIM.DEA.0812.2.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34144210 Feuerwehrfahrzeuge
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do Warmia i Mazury Sp. z o.o. specjalistycznego pojazdu ratowniczo – gaśniczego z wyposażeniem medycznym.
2. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA – znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: