Lieferungen - 338100-2021
Bulgarien-Sofia: Steuertafeln
2021/S 127-338100
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на оборудвани шкафове за подстанции
Referenznummer der Bekanntmachung: ЦУ/2021/065
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
31211110 Steuertafeln
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Поръчката е за сключване на рамково споразумение с потенциални изпълнители на обществени поръчки и последващо провеждане въз основа на сключените рамкови споразумения на вътрешен конкурентен избор съгласно чл. 82 от ЗОП. По договорите, сключени след провеждане на конкретните ВКИ (вътрешен конкурентен избор) ще бъдат доставяни чрез покупка оборудвани шкафове за подстанции. Предметът на поръчката включва доставка на напълно окомплектовани, съгласно спецификация на материали, апаратура НН и проводникови връзки, метални шкафове от затворен тип и доставка на окомплектовани ЛП (лицеви панели) и МП (монтажни плочи) за шкафове/табла.
Срокът на рамковите споразумения, които ще бъдат сключени по настоящата процедура с не повече от 4 потенциални изпълнителя, е 48 месеца.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 14 225 000.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Поръчката е за сключване на рамково споразумение с потенциални изпълнители на обществени поръчки и последващо провеждане на вътрешен конкурентен избор съгласно чл.82 от ЗОП въз основа на сключените рамкови споразумения. По договорите, сключени след провеждане на конкретните ВКИ (вътрешен конкурентен избор) ще бъдат доставяни чрез покупка оборудвани шкафове за подстанции. Предметът на поръчката включва доставка на напълно окомплектовани, съгласно спецификация на материали, апаратура НН и проводникови връзки, метални шкафове от затворен тип и доставка на окомплектовани ЛП (лицеви панели) и МП (монтажни плочи) за шкафове/табла. Изискванията към изпълнението (конструктивни и електрически), габаритните размери и окомплектовката (спецификацията) на апаратурата/материалите, ще се предоставят от възложителя при всяка конкретна поръчка по рамковото споразумение (провеждане на вътрешен конкурентен избор), заедно с техническа документация.