Lieferungen - 338234-2018
die Tschechische Republik-Teplice: Oberleitungsbusse
2018/S 148-338234
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávka 2 ks standardních trolejbusů a 1 ks velkokapacitního trolejbusu
Referenznummer der Bekanntmachung: MgMT/054459/2018
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34622300 Oberleitungsbusse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 2 kusů nízkopodlažních dvounápravových trolejbusů s délkou 11,5 až 12,5 metru a 1 kusu nízkopodlažního třínápravového trolejbusu s délkou 14,5 až 18,75 metru. Bližší specifikace požadavků zadavatele na provedení dodávaných trolejbusů je uvedena v technické specifikaci, která tvoří přílohu č. 1 této zadávací dokumentace a je nedílnou součástí zadávací dokumentace.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 35 500 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: