Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Dienstleistungen - 340992-2022
Polen-Katowice: Werbeverwaltung
2022/S 120-340992
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonanie usług promocyjnych i reklamowych podczas 68. Orlen Memoriału Janusza Kusocińskiego
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79341200 Werbeverwaltung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Wykonanie usług promocyjnych i reklamowych podczas 68. Orlen Memoriału Janusza Kusocińskiego, który odbył się 5 czerwca 2022 r. na Stadionie Śląskim w Chorzowie.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
79342200 Reklamedienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług reklamowo-promocyjnych na rzecz Zamawiającego, mających na celu promowanie marki Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów S.A. podczas 68. ORLEN Memoriału Janusza Kusocińskiego w dniu 5 czerwca 2022 r., wśród których wykonane były następujące działania promocyjne:
1) transmisje telewizyjne - TVP SPORT,
2) transmisja internetowa tvp.sport.pl - TVP SPORT,
3) możliwość udziału przedstawiciela Zamawiającego podczas konferencji prasowej,
4) umieszczenie punktów z logotypem Zamawiającego na ściance sponsorskiej wydarzenia podczas konferencji prasowej (5% powierzchni),
5) umieszczenie logotypu Zamawiającego na wizytówkach konferencyjnych z paskiem sponsorskim,
6) przyznanie Zamawiającemu tytułu – Sponsora Wydarzenia,
7) umieszczenie logotypu Zamawiającego na stronie wydarzenia,
8) umieszczenie logotypu Zamawiającego w kalendarzu wydarzenia na stronie PZLA,
9) umieszczenie logotypu Zamawiającego na ściance LED - 5% czasu emisji,
10) umieszczenie logotypu Zamawiającego na bandach LED - 5% czasu emisji,
11) umieszczenie 1 balonu promocyjnego Zamawiającego podczas wydarzenia -wewnątrz Stadionu Śląskiego (balon o wysokości 5 m)**,
12) umieszczenie 1 potykacza z logotypem Zamawiającego na prostej 100m,
13) możliwość umieszczenie banera wielkogabarytowego z logotypem Zamawiającego na trybunie Stadionu Śląskiego (miejsce do ustalenia)**,
14) umieszczenie 2 balonów promocyjnych Zamawiającego na terenie zielonym Stadionu Śląskiego – zewnętrzna część Stadionu Śląskiego (balony o wysokości 3m)**,
15) umieszczenie logotypu Zamawiającego na stopce sponsorskiej w KV (m.in.: plakaty, akredytacje, zaproszenia, folder i każdy inny produkt, na którym występuje stopka sponsorska),
16) umieszczenie jednostronicowej reklamy Zamawiającego w folderze reklamowym wydarzenia (elektroniczny lub drukowany) – dostawa po stronie Zamawiającego do dnia 27.05.2022 r.,
17) umieszczenie logotypu Zamawiającego na płotkach (50% płotków),
18) umieszczenie punktów z logotypem Zamawiającego na ściance sponsorskiej wydarzenia (mix-zone, 5% powierzchni),
19) umieszczenie logotypu Zamawiającego w pasku sponsorskim spotów wydarzenia,
20) wyświetlanie reklamy Zamawiającego na telebimach podczas wydarzenia** (5% czasu emisji) – krótki film (dostawa po stronie Zamawiającego do dnia 1.06.2022 r.),
21) wyświetlanie reklamy Zamawiającego w lożach podczas wydarzenia** (5% czasu emisji – jeżeli monitory będą aktywne) (dostawa po stronie Zamawiającego do dnia 1.06.2022 r.),
22) emisja materiałów filmowych z mix-zone (w przypadku umieszczenia przez Wykonawcę) - stopka sponsorska,
23) hasztagowanie postów dotyczących wydarzenia oznaczeniem Zamawiającego (Facebook, Tweeter, Instagram),
24) bezpłatne i płatne kampanie promocyjne wydarzenia w mediach PZLA, mediach wydarzenia z logiem Zamawiającego (Facebook, Tweeter, Instagram, Linked-in),
25) informacje prasowe z logotypem Zamawiającego,
26) umieszczenie logotypu sponsora na pasku sponsorskim na nośnikach: 35 plakatów promujący wydarzenie na przystankach komunikacji miejskiej, 30 szt. bilboardów wielkoformatowych, na ekranie LED znajdującym się na terenie Osiedla Tysiąclecia, na 34 autobusach komunikacji miejskiej z reklamą zewnętrzną na tylnej części autobusów, 100 tys. wyświetleń na monitorach znajdujących się w autobusach, reklama na drzwiach głównych łączących Galerię Katowicką z Dworcem Kolejowym, LED w Parku Śląskim (telebim – stopka sponsorska),
27) umieszczenie przy wejściu na Stadion Śląski stojaka z materiałami reklamowymi Zamawiającego,
28) umieszczenie 4 rollupów (2 szt. przy wejściu głównym nr 4, 2 szt. w strefach).
** koszt realizacji świadczenia (produkcja / dostawa / montaż) po stronie Zamawiającego, montaż po stronie Wykonawcy