Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Lieferungen - 341133-2018
Slovenija-Ljubljana: Oprema za fotokopiranje in oprema za ofsetno tiskanje
2018/S 149-341133
Obvestilo o oddaji naročila
Rezultati postopka javnega naročila
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Dobava potrošnega materiala za tiskanje blagovne znamke HP
Referenčna številka dokumenta: 4301-22/2016
II.1.2)Glavna koda CPV
30120000 Oprema za fotokopiranje in oprema za ofsetno tiskanje
II.1.4)Kratek opis:
Dobava potrošnega materiala za tiskanje blagovne znamke HP.
II.1.6)Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Material za tiskanje od zap. št. 1 do zap. št. 2
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4)Opis javnega naročila:
Material za tiskanje od zap. št. 3 do zap. št. 5
Št. sklopa: 2
Material za tiskanje od zap. št. 6 do zap. št. 11
Št. sklopa: 3
Material za tiskanje od zap. št. 12 do zap. št. 20
Št. sklopa: 4
Material za tiskanje od zap. št. 21 do zap. št. 32
Št. sklopa: 5
Material za tiskanje od zap. št. 33 do zap. št. 49
Št. sklopa: 6
Material za tiskanje od zap. št. 50 do zap. št. 75
Št. sklopa: 7
Material za tiskanje od zap. št. 76 do zap. št. 312
Št. sklopa: 8