Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Xerox (Ксерокс) за нуждите на МЗм“
II.1.2)Основен CPV код30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Xerox (Ксерокс) за нуждите на МЗм от изпълнителите по Рамково споразумение (РС) № СПОР-5/13.04.2022 г. (Рамкови изпълнители №№ 1 и 2). С Рамковите изпълнители, до които е изпратена покана ще бъде сключен договор на основание чл. 82, ал. 1 от Закона за обществените поръчки (ЗОП) и Раздел VIII от Рамково споразумение № СПОР-5/13.04.2022 г. за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет: „Доставка на тонери за копирни и печатащи устройства”, обособена позиция № 4 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Xerox (Ксерокс)”. Съгласно клаузата на чл. 22, ал. 2 от РС, възлагането на договорите за закупуване на конкретни артикули ще се извършва при спазване на правилото всеки артикул да бъде закупен единствено от рамковия изпълнител, предложил най-ниска цена за съответния артикул в РС.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка: