Lieferungen - 344207-2020
Tschechien-Prag: Werbeschriften
2020/S 140-344207
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávky reklamních předmětů
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
22462000 Werbeschriften
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému dle ustanovení § 138 a násl. ZZVZ, jehož předmětem bude pořizování zboží - reklamních předmětů. Blíže viz ZD.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 11 000 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávky standartních reklamních předmětů a standartních textilií
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem této kategorie DNS jsou zejména dodávky hraček, modelů, plakátů, hrnků, triček, tašek, knih, brožur, USB flash disků, upomínkových předmětů, psacích potřeb, map, pohlednic a dalších standardních reklamních předmětů. Předmět konkrétní dílčí veřejné zakázky bude vždy podrobně vymezen ve výzvě k podání nabídek v rámci konkrétní dílčí veřejné zakázky zadávané v 1. kategorii DNS.
Dodávky udržitelných reklamních předmětů
Los-Nr.: 2
Předmětem této kategorie DNS jsou dodávky reklamních předmětů, u kterých bude kladen důraz na udržitelné materiály, výrobní proces a recyklovatelnost. V rámci této kategorie DNS budou poptávány reklamní předměty, které nezatěžují životní prostředí. Příkladem je možno uvést ekologické psací potřeby (dřevěná pera a propisky), ekologické textilie (trička, tašky a batohy), ekologické nápojové potřeby (bambusové termo hrnky), ekologické dárky do kanceláře (diáře, bloky či korkové zápisníky). Předmět konkrétní dílčí veřejné zakázky bude vždy podrobně vymezen ve výzvě k podání nabídek v rámci konkrétní dílčí veřejné zakázky zadávané v 2. kategorii DNS.