II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Negyedéves tájékoztató 2020. II. - kommunikáció KM
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001175462019
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
II.1.4)Kurze Beschreibung:
„Keretmegállapodás a Nemzeti Kommunikációs Hivatalról és a kormányzati kommunikációs beszerzések központosított közbeszerzési rendszeréről szóló 247/2014. (X. 1.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó vagy ahhoz önként csatlakozó szervezetek számára, a rendeletben szabályozott kommunikációs tárgyú feladatokhoz kapcsolódó szolgáltatások ellátására”
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
IFKA - kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79311200 Durchführung von Umfragen
79342200 Reklamedienste
79416000 Öffentlichkeitsarbeit
79821000 Fertigstellung im Bereich Druck
79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
79952000 Event-Organisation
92112000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Film- und Videofilmherstellung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása az IFKA Közhasznú Nonprofit Kft. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb nettó 108 133 858 Ft + Áfa, azaz nettó Egyszáznyolcmillió-egyszázharmincháromezer-nyolcszázötvennyolc forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, azaz 32 440 157 Ft + Áfa, azaz Harminckettőmillió-négyszáznegyvenezer-egyszázötvenhét forint opció.
MFB Invest Zrt. - kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79342200 Reklamedienste
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs feladatok ellátása az MFB Invest Zrt. és leányvállalata, a FOCUS VENTURES Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 48 300 000 Ft, azaz nettó negyvennyolcmillió-háromszázezer forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 14 490 000 Ft, azaz nettó tizennégymillió-négyszázkilencvenezer forint opció.
BVOP - médiaügynökségi feladatok
Los-Nr.: 3
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Médiaügynökségi feladatok ellátása a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága toborzási tevékenységének támogatására”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 50 000 000,- Ft, azaz nettó Ötvenmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 15 000 000,- Ft, azaz nettó Tizenötmillió forint opció.
MVM Csoport Tagjai - kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 4
A beszerzés tárgyának meghatározása: „2020-2021. évi komplex kommunikációs feladatok ellátása a MVM Csoport Tagjai számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 1 102 881 912,- Ft, azaz nettó Egymilliárd-százkétmillió-nyolcszáznyolcvanegyezer-kilencszáztizenkettő forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 330 864 574,- Ft, azaz nettó Háromszázharmincmillió - nyolcszázhatvannégyezer - ötszázhetvennégy forint opció.
MÁV-START - kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 5
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs feladatok ellátása a MÁV-START Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb nettó 330 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó háromszázharmincmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3. pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 99 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó kilencvenkilencmillió forint opció.
Diákhitel Központ - kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 6
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Diákhitel Központ Zrt. kommunikációs tevékenységéhez kapcsolódó komplex kommunikációs feladatok ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb nettó 176 000 000,- Ft + Áfa, azaz Egyszázhetvenhatmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 52 800 000,- Ft + Áfa, azaz Ötvenkettőmillió - nyolcszázezer forint opció.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Európa jövőjét érintő nemzetközi és hazai szintéren történő kormányzati kommunikációval kapcsolatos feladatok ellátása 13., valamint az állampolgárok életét kiemelten érintő kormányzati döntésekkel kapcsolatos feladatok ellátása 21.”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 11 811 023 622,- Ft + Áfa, azaz nettó tizenegymilliárd-nyolcszáztizenegymillió-huszonháromezer-hatszázhuszonkettő forint + általános forgalmi adó forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, azaz nettó 3 543 307 087 Ft + Áfa, azaz nettó hárommilliárd-ötszáznegyvenhárommillió-háromszázhétezer-nyolcvanhét forint + általános forgalmi adó forint opció.
NÚSZ - kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 8
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt. számára komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 365 000 000 Ft, azaz nettó háromszázhatvanötmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 109 500 000 Ft, azaz nettó egyszázkilencmillió-ötszázezer forint opció.
NKM - kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 9
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Az NKM Nemzeti Közművek Zrt. által képviselt NKM és tagvállalatai 2020. évi tevékenységéhez kapcsolódó komplex kommunikációs feladatok ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 650 000 000 Ft, azaz nettó hatszázötvenmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 195 000 000 Ft, azaz nettó százkilencvenötmillió forint opció.
KSH - kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 10
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs feladatok ellátása a Központi Statisztikai Hivatal részére a 2021. évi népszámlálás kapcsán”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 175 590 000,- Ft + Áfa, azaz Százhetvenötmillió-ötszázkilencvenezer forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, 52 677 000,- Ft + Áfa, azaz Ötvenkétmillió-hatszázhetvenhétezer forint opció.
ÉLBC - kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 11
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs ügynökségi, médiavásárlási feladatok ellátása az Élelmiszerlánc-biztonsági Centrum Nonprofit Kft. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 35 500 000,- Ft, azaz nettó Harmincötmillió-ötszázezer forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 10 650 000,- Ft, azaz nettó Tízmillió-hatszázötvenezer forint opció.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Európa jövőjét érintő nemzetközi és hazai szintéren történő kormányzati kommunikációval kapcsolatos feladatok ellátása 12., valamint az állampolgárok életét kiemelten érintő kormányzati döntésekkel kapcsolatos feladatok ellátása 20.”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 6 299 212 598,- Ft + Áfa, azaz nettó hatmilliárd-kétszázkilencvenkilencmillió-kétszáztizenkettőezer-ötszázkilencvennyolc forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 1 889 763 779,- Ft + Áfa, azaz nettó egymilliárd-nyolcszáznyolcvankilencmillió-hétszázhatvanháromezer-hétszázhetvenkilenc forint opció.
Városliget - Liget Budapest Projekt
Los-Nr.: 13
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Liget Budapest Projekt komplex kommunikációs ügynökségi feladatainak ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 600 000 000 Ft, azaz nettó hatszázmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 180 000 000 Ft, azaz nettó egyszáznyolcvanmillió forint opció.
ND - komplex kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 14
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi, médiavásárlási feladatok ellátása az ND Nemzeti Dohánykereskedelmi Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 148 092 126 Ft, azaz nettó Száznegyvennyolcmillió - kilencvenkétezer - százhuszonhat forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 44 427 638,- Ft, azaz nettó Negyvennégymillió- négyszázhuszonhétezer - hatszázharmincnyolc forint opció.
MK - Magyarország 365 fotópályázat
Los-Nr.: 15
II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Hivatkozási szám: EKR001175462019
II.1.2)Fő CPV-kód79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)79311200 Közvélemény-kutatás elvégzésével kapcsolatos szolgáltatások
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79416000 Public relations szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
92112000 Mozifilm- és videofilmgyártással kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Rész száma: 2
II.2.2)További CPV-kód(ok)79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
Rész száma: 3
Rész száma: 4
Rész száma: 5
Rész száma: 6
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 7
Rész száma: 8
Rész száma: 9
Rész száma: 10
Rész száma: 11
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 12
Rész száma: 13
Rész száma: 14
Rész száma: 15