Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Servicii închiriere aplicație de evidență financiar-contabilă
Referenznummer der Bekanntmachung: 4193079/2017/13
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72212451 Entwicklung von Software für die Unternehmensressourcenplanung (ERP)
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Autoritatea contractanta va încheia un acord-cadru de achizitie publica având ca obiect achiziția de servicii închiriere aplicatie de evidenta financiar contabila pentru sistemului penitenciar pentru o perioada de 4 ani, cu un singur operator economic, iar contractele subsecvente vor fi încheiate si derulate de fiecare unitate penitenciară subordonată Administratiei Naționale a Penitenciarelor.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare, in a 10-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor, conform OUG 107/2017.
Număr de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor: 15 zile.