Lieferungen - 351130-2017
Česká republika-Opava: Trolejbusy
2017/S 171-351130
Oznámení o zahájení zadávacího řízení – veřejné služby
Dodávky
Právní základ:
směrnice 2014/25/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dodávka trolejbusů s přídavným bateriovým pohonem v roce 2018.
Spisové číslo: 2017/09/RS/960
II.1.2)Hlavní kód CPV
34622300 Trolejbusy
II.1.4)Stručný popis:
Dodávka celkem 10 ks trolejbusů s přídavným bateriovým pohonem pro městskou hromadnou přepravu osob.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 133 000 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: