II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ηλεκτρονικό Διαγωνισμό, άνω των ορίων, για την ανάδειξη προμηθευτή για την «Προμήθεια τροφίμων (γαλακτοκομικών και ειδών Παντοπωλείου) για την κάλυψη των αναγκών του Δήμου και των Νομικών του Προσώπων
Referenznummer der Bekanntmachung: οικ. 16937/24-6-2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15500000 Molkereierzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Ανοικτός Ηλεκτρονικό Διαγωνισμό, άνω των ορίων, για την ανάδειξη προμηθευτή για την «Προμήθεια τροφίμων (γαλακτοκομικών και ειδών Παντοπωλείου) για την κάλυψη των αναγκών του Δήμου και των Νομικών του Προσώπων» Α.Μ.: ΠΡΟΜ. 6/2022 του Τμήματος Προμηθειών-Αποθηκών της Διεύθυνσης Οικονομικών, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής (την χαμηλότερη τιμή προσφοράς επί του ενδεικτικού προϋπολογισμού της μελέτης), που αφορά στο συνολικό ενδεικτικό προϋπολογισμό «τριακοσίων ογδόντα εννέα χιλιάδων εννιακοσίων τριάντα έξι ευρώ και είκοσι λεπτών» #389.936,20€#, συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α. 13% & 24%, ποσού #44.862,40# (εκτιμώμενης αξίας #345.073,80# χωρίς Φ.Π.Α)
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 345 073.80 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 5
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 5
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
ΟΜΑΔΑ 1: ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ-ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΑ - i. ΔΗΜΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15500000 Molkereierzeugnisse
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
ΟΜΑΔΑ 1: ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ-ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΑ - ii. Ν.Π.Δ.Δ. Κ.Α.Φ.Α.Δ.ΗΛ
Los-Nr.: 2
ΟΜΑΔΑ 1: ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ-ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΑ - iii. Ν.Π.Δ.Δ. Π.Α.Ο.Δ.ΗΛ.
Los-Nr.: 3
ΟΜΑΔΑ 2: ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟ - i. ΔΗΜΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
ΟΜΑΔΑ 2: ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟ - ii. ΝΠΔΔ ΚΑΦΑΔΗΛ
Los-Nr.: 5
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Αριθμός αναφοράς: οικ. 16937/24-6-2022
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV15500000 Γαλακτοκομικά προϊόντα
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 345 073.80 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: ναι
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές για μέγιστο αριθμό τμημάτων: 5
Μέγιστος αριθμός τμημάτων που μπορούν να ανατεθούν σε έναν προσφέροντα: 5
II.2)Περιγραφή
II.2.1)Τίτλος:
Αριθμός τμήματος: 1
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV15500000 Γαλακτοκομικά προϊόντα
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Αριθμός τμήματος: 2
Αριθμός τμήματος: 3
Αριθμός τμήματος: 4
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV15000000 Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
Αριθμός τμήματος: 5